System sklepów muzycznych
  

pokaż koszyk
Pomoc  Utwory okolicznościowe  Nuty na instrumenty klawiszowe  Nuty na instrumenty strunowe  Nuty na instrumenty dęte drewniane i dęte blaszane  Nuty na instrumenty perkusyjne  Nuty na głosy solowe i chóry  Śpiewniki turystyczne, biesiadne i rockowe  Książki  Nuty na orkiestrę  Nuty na zespoły kameralne oraz rockowe  Inne 
Indeks autorów |  Wyszukiwarka |  Mapa serwisu 

Czas realizacji zamówienia.

 

Zamówiony towar wysyłamy w tym samym, a najpóźniej w następnym dniu roboczym. Czas dostawy do domu jest uzależniony od wielkości miejscowości docelowej, spedytora, oraz rodzaju przesyłki. Dostawa pocztą realizowana jest w czasie od 1 do 7 dni (paczka PRIORYTETOWA), od 3 do 14 dni (paczka zwykła), DHL od 1 do 2 dni.

Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się okres realizacji zamówienia w sklepie i czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.

Na stronach sklepu, przy towarach (w polu DOSTĘPNOŚĆ) podane są czasy realizacji.

Czas oczekiwania na przesyłkę zależy również od wybranej formy doręczenia.

czas oczekiwania = czas realizacji sklepu + czas doręczenia przewoźnika

Czas realizacji zamówień w naszym Sklepie Internetowym uzależniony jest od dostępności towaru w sklepie oraz u dostawców. Jeżeli towary znajdują się w magazynie nuty.pl (oznaczone: Dostępność w magazynie, wysyłka natychmiastowa) wówczas przesyłka najczęściej wysyłana jest w ciągu 24 godzin. W większości przypadków czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze. Podstawową zasadą jest oferowanie przez nasz sklep produktów, które znajdują się w naszym magazynie, co bardzo usprawnia wysyłkę i ma ogromny wpływ na czas oczekiwania na produkt. Bardzo często otrzymujemy informacje od naszych klientów, że otrzymali paczkę na drugi dzień od zamówienia.

Zdarzają się jednak sporadyczne artykuły, których dostępność u dostawców jest ograniczona. Wówczas termin realizacji może się wydłużyć. Jeżeli dostawca nie dostarczy nam towaru w okresie 2 tygodni poprosimy Ciebie mailowo o potwierdzenie chęci oczekiwania na zamówiony artykuł. Artykuły, których nie posiadamy w magazynie oznaczone są czerwonym kolorem np.: Dostępność wysyłka w ciągu 7 dni. Automat sprzedający dodatkowo sprawdza w naszym systemie komputerowym, czy dany produkt nie został sprzedany od czasu ostatniej aktualizacji stron www.nuty.pl. W przypadku zaistnienia w/w sytuacji automat sprzedający wygeneruje odpowiedni komunikat.

Zamówienia z Piątku (po godz. 12.00) i Weekendu przyjęte są do realizacji w Poniedziałek.

Przy płatności kartą i przelewem wysłanie paczki nastąpi po otrzymaniu płatności przez nuty.pl.

Czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską (na terenie Polski) wynosi zgodnie z jej regulaminem 3 dni robocze. Pamiętaj, że bardzo ważne jest podanie prawidłowych danych adresowych, w tym kodu pocztowego. Po zrealizowaniu zamówienia wyślemy na twój e-mail informację o wysłaniu paczki wraz z numerem nadawczym przesyłki. W przypadku nie otrzymania jej w ciągu 4 dni roboczych prosimy o skontaktowanie się z najbliższym Urzędem Pocztowym w celu odebrania przesyłki. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą numeru nadawczego paczki, który wysyłamy e-mailem.